Події розгортались так: ще у вересні минулого року фермери Павло і Світлана Петрови звернулися до Антирейдерського штабу Київської області з проханням допомогти в захисті від рейдерської атаки на підприємство «Светильнянське», до якої долучились навіть співробітники силових структур. У листопаді реєстратор Олексій Шейк-Сейкін вніс зміни до реєстру щодо зміни керівника «Светильнянського» з наданням йому права підпису. У середині листопада Петрови подали скаргу на дію реєстратора в Комісію  розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції, яку очолює заступник міністра юстиції Олена Сукманова.

Крім того, фермери звернулись і до Генпрокуратури, яка розпочала розслідування. Під час аналізу справи Комісією Мін`юсту було виявлено низку порушень у діях держреєстратора, про це повідомляє УНІАН.

Відтак, Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала внесені реєстратором Олексієм Шейк-Сейкіним зміни до реєстру щодо зміни керівника розташованого в Київській області підприємства «Светильнянське», на яке була здійснена рейдерська атака із захоплення фірми.

— До реєстру вже внесено зміни: статус-кво відновлено, повернуті директори і власники знову можуть керувати своїм підприємством, — розповіла заступник міністра юстиції Олена Сукманова.

Під час перевірки Комісія виявила, що реєстраційна дія була вчинена на підставі не повного комплекту необхідних документів, які були прийняті від неуповноваженої особи.  Також цей держреєстратор порушив принцип територіальності: агропідприємство розташоване у Київській області, а реєстраційну дію здійснено в Києві.